Auteur Topic: Kalender BRABANTIA (prov. Antwerpen en Noord-Brabant)  (gelezen 5368 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

JeFKe

  • Jeffry Goethals
  • 4Bikers Member
  • Berichten: 528
    • http://www.4bikers.be
Kalender BRABANTIA (prov. Antwerpen en Noord-Brabant)
« Gepost op: 17 november 2007 - 16:32 »
Na veel moeite en zoekwerk, heeft Magura toch de kalender te pakken gekregen van FC BRABANTIA.  Dit zijn TT's op het grensgebied van België en Nederland.  In de Noorderkempen dus: provincie Antwerpen in België en Noord-Brabant in Nederland.

Tot grote tevredenheid heeft onzen Elias al verscheidene TT's van deze kalender gebold.  Je zou er van verschieten hoeveel bos en hoeveel singletracks er in Nederland zijn.  Al staan er ook enkele Belgische tochten op die op geen kl*ten trekken.


Datum Plaats Locatie Inschrijving Afstand Organisator

September
23-sep-07 Diessen Sportpark De Alsie, Diessen 08.30-10.00 30/45
30-sep-07 Rijkevorsel Kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 08.00-10.30 15/25/42/52 Rijkevorselse WielerToeristen

Oktober
07-okt-07 Essen Brandweerkazerne, Heuvelplein 23 07.30-11.00 25/45 Mc Den Uil/vriendenkring brandweer
07-okt-07 Sint-Lenaarts Kantine FC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 30/40 WTC De Durvers
13-okt-07 St. Job in ‘t Goor Kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 09.00-14.00 15/25/45 St.-Jobse Pedaalridders
14-okt-07 Sprundel Café De Drie Zwaantjens, Sint-Jansstraat 68 08.00-10.00 25/45 TC Sprundel
14-okt-07 Loenhout-Terbeek Tent, baan Hoogstraten-Loenhout 08.00-10.00 28/42 FC Terbeek
21-okt-07 Zundert Café Stuivezand, Bredaseweg 43 08.00-10.00 30/40/50 WTC De Trappistentrappers
21-okt-07 Wouwse Plantage Café De Reebok, Plantagebaan 211 08.30-10.00 25/45 RTC Zomerlust
21-okt-07 Dongen Café de viersprong, kanaaldijk 10 08.00-10.00 25/40 De Kleppers
21-okt-07 Meerle Parochiezaal, gemeenteplein 1 07.30-10.30 25/45 De Pieretrappers vzw
27-okt-07 Merksplas Sportvelden Merksplas, Wijntuinstraat 08.00-14.00 32/42/45 Midweek Specials
28-okt-07 Horendonk Parochiecentrum Den Uil, Dreveneind 1 08.00-10.00 23/39 De Hoekse trappers
28-okt-07 Zoersel Kantine KFC Zoersel, Kievitheide 07.30-10.30 25/40 WTC De Windklievers

November
01-nov-07 Weelde Kantine KSK Weelde, Baetenheide 07.30-10.30 29/45 WTC De rappe wielen
03-nov-07 Wechelderzande Kantine KFC De Vrede, Voelbalstraat 09.00-13.30 10/25/43 KFC De Vrede
04-nov-07 Roosendaal Café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.30-10.00 25/45 Audax klub Nederland
11-nov-07 Brecht Sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers
11-nov-07 Alphen Café Welkom, stationstraat 57 09.00-10.00 25/45 WTC Alphen
11-nov-07 Hoogstraten Klein Seminarie, vrijheid 234 08.00-10.30 20/30/40 KVC De lustige wielrijders
11-nov-07 Oostmalle CC De Notelaar, Lierselei 19 08.00-12.00 27/40 WTC Tornadospurters
11-nov-07 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.30-10.30 25/45/55 Mountainbike Ossendrecht
18-nov-07 Galder De Leeuwerik, Sint-Jacobsstraat 18 08.00-10.00 25/40 Sporting Oekel / ‘Kees van Boxel’
25-nov-07 Woensdrecht Café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 25/45 ATB team Sirocco
25-nov-07 Prinsenbeek Sporthal De Drie Linden, Heisprong 08.45-10.00 25/45 RTC Prinsenbeek
25-nov-07 Brecht Sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.00 25/45 WAC team

December
02-dec-07 Brecht Garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 25/45/60 WTC De Stoempers
02-dec-07 Rucphen Sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.30-10.00 25/40 FC Brabantia
09-dec-07 Hoogerheide Manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 20/40 Loopgroep 14 in ‘t uur
09-dec-07 Baarle-Nassau Camping De Steppe, Baarleseweg 7 08.30-10.00 25/45
09-dec-07 Essen Heuvelhal, Kapelstraat 7 08.30-10.00 25/47 WTC De Pomp
16-dec-07 Beerse CC ‘t Heilaar, Heilaarstraat 35 08.00-10.30 25/46 Wielerclub Beerse
16-dec-07 Oosterhout Clubhuis DJR, Bredaseweg 09.00-10.30 25/40 DJR
16-dec-07 Hoogerheide Zwembad De Plantage, Sportlaan 4 08.30-10.30 25/45 WTC Woensdrecht
23-dec-07 Rijkevorsel Chapewerken Jochems, Grensstraat 5 08.00-10.30 20/30/42 Gammelse wielervrienden vzw
23-dec-07 Calfven De Luchtballon, trambaan 58 08.30-10.00 25/40 RSC De Zuidwesthoek
26-dec-07 St. Job in ‘t Goor Camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 08.30-10.30 10/27/40 WTCSas 4
30-dec-07 Essen Garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 23/46 Pek & Slik
30-dec-07 Westmalle Sporthal, Berckhovenstraat 23 08.30-11.00 15/25/45 KWB fietsclub Westmalle

Januari
06-jan-07 Wernhout Café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.30-10.00 25/40 RTC Zundert
06-jan-08 Oostmalle Koninklijk Atheneum, Herentalsebaan 56 08.30-10.00 18/25/35/48 De Lustige Trappers Oostmalle
12-jan-08 St. Job in ‘t Goor Kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-14.00 25/45 KFC Sint-JobJob
13-jan-08 Schoten Sint-Jozefschool, Paalstraat 285 07.30-10.30 25/45 WTC Schoten
13-jan-08 Wortel Parochiezaal, Poeleinde 2 08.30-10.00 15/25/45 WTC De Zwaantjes
13-jan-08 Goirle Wijkcentrum De Deel, Frankische driehoek 3 09.00-10.00 30/45
13-jan-08 Putte De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/45 WTC De Spartaan
20-jan-08 Nieuwmoer FC Nieuwmoer, Essensteenweg 67 08.30-10.30 30/44 WTC Den Engel
20-jan-08 Etten-Leur Hof van Holland, van Bergenplein 41 08.30-10.00 25/45 TWV De Turfrijders
20-jan-08 Maria-ter-Heide Kantine SOC Maria-ter-Heide, De Beelenlei 07.30-10.30 25/40 WTC Heidevrienden
27-jan-08 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.30-10.00 15/30/43 Toeristen Club 76
27-jan-08 Baarle-Nassau Camping De Steppe, Baarleseweg 7 08.30-10.00 25/45
27-jan-08 Hoogerheide Manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 20/40 Runningteam West-Brabant
27-jan-08 Wechelderzande Kantine FC De Vrede, Voelbalstraat 08.00-10.00 22/33/42 MTBclub Liever Bergaf

Februari
03-feb-08 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 17/26/43 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
03-feb-08 Kalmthout Industriezone Bosduin - kwade wei 6 07.30-11.00 25/35/45 MTB De Bosduiners
10-feb-08 Bergen op Zoom In den Kajuit, Boulevard Noord 6 08.30-10.00 30/50 TC de Markies
10-feb-08 Wuustwezel School Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 08.00-10.00 25/40 School Berkenbeek
17-feb-08 Schilde Kantine voelbalplein, Rozenhoek 08.00-12.00 28/40 Blijf jong Schilde
17-feb-08 Achterbroek Sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 08.00-10.30 25/40 Landelijke Gilde
24-feb-08 Wildert Café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-10.00 15/29/40 WTC ‘t Pedalleke

Maart
02-mrt-08 Kalmthout Garage Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 08.00-10.30 25/45 De Heidestoempers/Bosduin wielerclub

Ongeveer de helft gaat in Olland door, de andere helft vanzelfsprekend in België
The Tiger became a Leopard...

Magura

  • Elias Van Hoeydonck
  • Ontwikkelingsteam
  • 4Bikers Member
  • Berichten: 2746
  • www.solosride.be
    • solosride.be
Re: Kalender BRABANTIA (prov. Antwerpen en Noord-Brabant)
« Reactie #1 Gepost op: 10 oktober 2008 - 16:10 »
WINTERKALENDER BRABANTIA 2008-2009


Naar analogie als de kalender 2007 (startbericht):
Datum Plaats Locatie Inschrijving Afstand Organisator

September
26-sep-08 Sint-Job in ‘t Goor school BuSO Kristus Koning, Bethaniëlei 5 16.30-19.00 20/35 BuSO Kristus Koning
28-sep-08 Rijkevorsel kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 08.00-10.30 15/25/42/52 Rijkevorselse WielerToeristen

Oktober
05-okt-08 Essen brandweerkazerne, Heuvelplein 23 07.30-11.00 25/45 mc Den Uil / vriendenkring brandweer
05-okt-08 Sint-Lenaarts kantine FC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 15/27/30/45 WTC De Durvers
11-okt-08 Sint-Job in ‘t Goor kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 09.00-14.00 15/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
12-okt-08 Sprundel café De Drie Zwaantjens, Sint-Jansstraat 68 08.00-10.00 25/45 TC Sprundel
12-okt-08 Vosselaar sporthal, Diepvenneke 43 07.30-10.30 25/45 WTC De Bokkespurters vzw
12-okt-08 Loenhout-Terbeek tent, baan Hoogstraten-Loenhout 08.00-10.30 26/40 FC Terbeek
12-okt-08 Halle-Zoersel sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-10.30 15/25/45 Tripple Bikers MTB club
18-okt-08 Wechelderzande kantine KFC De Vrede, Voelbalstraat 09.00-13.30 15/25/35/45 KFC De Vrede
19-okt-08 Wouwse Plantage café De Reebok, Plantagebaan 211 08.30-10.00 30/45 RTC Zomerlust
19-okt-08 Meerle parochiezaal, gemeenteplein 1 07.30-10.30 25/40 De Pieretrappers vzw
19-okt-08 Kapellen KTA, pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen
25-okt-08 Merksplas sportvelden Merksplas, Wijntuinstraat 08.30-14.00 18/28/42/56/60 Midweek Specials
26-okt-08 Horendonk parochiecentrum Den Uil, Dreveneind 1 08.00-10.00 kids/23/39 De Hoekse trappers
26-okt-08 Zundert @43, Bredaseweg 43 08.00-10.30 25/45/55 WTC De Trappistentrappers

November
01-nov-08 Weelde kantine KSK Weelde, Baetenheide 07.30-10.30 15/29/45 WTC De rappe wielen
02-nov-08 Roosendaal café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.30-10.00 45/25 Audax klub Nederland
09-nov-08 Alphen (Veldtoertocht Alphen, WV Alphen, 25/45 km, 8:00 – 10:30 uur
09-nov-08 Hoogstraten Klein Seminarie, vrijheid 234 08.00-10.30 20/30/40 KVC De lustige wielrijders
09-nov-08 Ossendrecht De Drieschaar, De Ploeg 11 08.30-10.30 25/45/55 Mountainbike Ossendrecht
09-nov-08 Brecht sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers
16-nov-08 Roosendaal Theehuis Visdonk, Dennescheerderdreef 11 08.30-10.30 25/45 wielervereniging De Kaaimannen
16-nov-08 Wijnegem gemeentelijke lagere school, Schoolstraat 08.30-10.30 15/32/42 Wijnegem Bicycle club
16-nov-08 Galder De Leeuwerik, Sint-Jacobsstraat 18 08.00-10.00 25/45 sporting Oekel / ‘Kees van Boxel’
16-nov-08 Kalmthout GITOK, Kapellensteenweg 112 08.00-10.30 30/45 Antwerp ATB team / Scouts Heide
23-nov-08 Woensdrecht café Non-Plus-Ultra, Grindweg 2 08.30-10.30 25/45 ATB team Sirocco
23-nov-08 Brecht camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 08.30-10.30 25/45 WAC team vzw
30-nov-08 Prinsenbeek sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.45-10.00 25/47 RTC Prinsenbeek
30-nov-08 Calfven De Luchtballon, Trambaan 58 08.30-10.00 25/45 RSC De Zuidwesthoek

December
07-dec-08 Rucphen sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 08.00-10.00 25/43 FC Brabantia
07-dec-08 Schoten Sint-Michielscollege, Papenaardekenstraat 53 07.30-10.00 25/40 WTC De Trappers
07-dec-08 Brecht garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 18/27/46/60 WTC De Stoempers
14-dec-08 Essen Heuvelhal, Kapelstraat 7 08.30-10.30 10/15/25/47 WTC De Pomp
14-dec-08 Beerse CC ‘t Heilaar, Heilaarstraat 35 08.00-10.30 15/25/45 Wielerclub Beerse
14-dec-08 Ulicoten De Steppe, Baarleseweg 1 08.30-10.00 30/45 WV Tourmalet
21-dec-08 Oosterhout (Warande Veldtoertocht, toerclub de Jonge Renner)
21-dec-08 Nieuwmoer FC Nieuwmoer, Essensteenweg 67 08.30-10.30 30/44 WTC Den Engel
21-dec-08 Sint-Lenaarts Chapewerken Jochems, Grensstraat 5 08.30-10.30 17/31/43 Gammelse wielervrienden vzw
21-dec-08 Calfven De Luchtballon, Trambaan 58 08.30-10.00 25/45 RSC De Zuidwesthoek Verplaatst naar 30-nov-08.
21-dec-08 Hoogerheide manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 25/45 loopgroep 14 in ‘t uur
26-dec-08 Westmalle sporthal, Berckhovenstraat 23 08.30-11.00 15/25/45 KWB fietsclub Westmalle
28-dec-08 Essen garage Akkermans, Nieuwmoersesteenweg 121 08.00-10.30 23/46 Pek & Slik
28-dec-08 Sint-Job in ‘t Goor camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 08.30-11.00 10/27/40 WTC Sas 4
28-dec-08 Ossendrecht volksabdij, Onze Lieve Vrouw ter Duinenlaan 199 08.00-10.30 25/45 WTC Woensdrecht
31-dec-08 Beerse kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 08.30-11.00 18/25/35/45 Beerse Wielertoeristen

Januari
03-jan-09 Schilde De Wip, Kasteeldreef 08.30-13.00 17/33/43 wielerclub De Spildoren
04-jan-09 Huijbergen MFC De Kloek, Prior Borrekensstraat 1 08.30-10.30 20/40/60 Wielercomité Huijbergen / 9 uur bij de kerk
04-jan-09 Wernhout café De Valk, Wernhoutseweg 135 08.30-10.00 25/40 RTC Zundert
04-jan-09 Oostmalle Koninklijk Atheneum, Herentalsebaan 54 08.00-11.00 18/22/30/38/48 De Lustige Trappers Oostmalle
11-jan-09 Putte De Biezen, Schoolstraat 42 08.30-10.30 28/45 WTC De Spartaan
11-jan-09 Wortel parochiezaal, Poeleinde 2 08.30-10.00 12/25/45 WTC De Zwaantjes
11-jan-09 Schoten Sint-Jozefschool Bloemendaal, Paalstraat 285 07.30-10.30 25/45 WTC Schoten vzw
18-jan-09 Halle (Zoersel) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.30-10.30 15/25/45 WTC De Trappers Sint-Antonius
18-jan-09 Maria-ter-Heide kantine SOC Maria-ter-Heide, De Beelenlei 07.30-10.30 25/40 WTC Heidevrienden
25-jan-09 Brasschaat GIB, Door Verstraetelei 50 08.30-10.00 15/30/43 WTC 76
25-jan-09 Ulicoten De Steppe, Baarleseweg 1 08.30-10.00 30/45 WV Tourmalet
25-jan-09 Wechelderzande kantine FC De Vrede, Voelbalstraat 08.00-10.00 22/33/42 MTB club Liever Bergaf
25-jan-09 Hoogerheide manege Stevenshof, bedrijventerrein De Kooi 08.30-10.30 25/45 CS Sport Products

Februari
01-feb-09 Hoogstraten Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 18/27/43 Hoogstraatse WielerToeristen vzw
01-feb-09 Kalmthout industriezone Bosduin - kwade wei 6 07.30-11.00 25/40 MTB De Bosduiners
08-feb-09 Turnhout sporthal KTA, Hertoginstraat 08.00-10.00 15/25/40 KAWS
08-feb-09 Wuustwezel school Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 25/40 school Berkenbeek
15-feb-09 Achterbroek sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 08.00-10.30 25/40 Landelijke Gilde / WTC Achter d'Hei
22-feb-09 Oelegem lokaal ORKA, Schildesteenweg 10 08.00-10.30 17/26/41 Antwerp ATB team
22-feb-09 Wildert café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-10.00 18/28/40 WTC ‘t Pedalleke

Maart
01-mrt-09 Kalmthout garage Van Trier, Brasschaatsesteenweg 282 08.00-10.30 30/45 De Heidestoempers / Bosduin wielerclub


Astemblieft  ;).
« Laatst bewerkt op: 7 november 2008 - 15:43 door Magura »

Magura

  • Elias Van Hoeydonck
  • Ontwikkelingsteam
  • 4Bikers Member
  • Berichten: 2746
  • www.solosride.be
    • solosride.be
Re:Kalender BRABANTIA (prov. Antwerpen en Noord-Brabant)
« Reactie #2 Gepost op: 16 september 2010 - 21:47 »
WINTERKALENDER BRABANTIA 2010-2011


Kalender met toertochten (hoofdzakelijk) in de Noorderkempen; grensoverschrijdend, dus zowel in België als Nederland.
De kalender is zeker niet volledig; aanvullingen zijn welkom !

Naar analogie zoals de vorige jaren:
Datum Plaats Locatie Inschrijving Afstand Organisator


September

05-09-10 Sint-Job-in-'t-Goor (B) BuSO Kristus Koning, Bethaniënlei 6 08.00-11.00 28/45
05-09-10 Lille (B) Feesttent Poeyelheide 07.30-10.30 25/45 Het Slijpend Wiel
12-09-10 Weelde (B) Sporthal 't Molenslop, Gemeentelaan, 8.00-11.00, 25/50 WTC Power-Bikers http://www.power-bikers.com
12-09-10 Oostmalle (B) Atheneum, Herentalsebaan 56 08.00-11.00 25/43/55 WTC Trappistenboys
16-09-10 Grobbendonk (B) Militair Domein, Bevrijdingsstraat 31 08.00-12.00 15/25/45 Sporten Tegen Kanker (op donderdag)
19-09-10 Diessen (NL), Sportpark de Alsie (RKDSV), 8.30-10.30, 25/40/60, WV Diessen http://www.wvdiessen.nl
19-09-10 Grobbendonk (B) Militair Domein, Bevrijdingsstraat 31 08.00-12.00 15/25/45 Sporten Tegen Kanker http://www.troontrappers.be
19-09-10 Westmalle (B) Sporthal Berckhovenstraat 07.30-10.30 25/40 Kempens Wielerverbond Turnhout
19-09-10 Tielen (B) Sporthal, Prijstraat 07.30-11.00 12/29/38/49 De Tielense Wielertoeristen http://www.tielensewt.tk
25-09-10 Dessel (B) Campinastrand, Zanddijk 62 09.30-14.30 25/35/45 MTB Free-Bikers
26-09-10 Kontich-Waarloos (B) Berkenhof, Ferdinand Maesstraat 7.30-10.30 33/48//55/70 OSW
26-09-10 Rijkevorsel (B) kantine FC Sint-Jozef, Zuiderdijk 10F 08.00-10.30 15/25/42/52 Rijkevorselse WielerToeristen
26-09-10 Wiekevorst (B) Sporthal De Wimpel, Dalstraat 08.00-10.30 25/45/50/60 De Wiekers


Oktober

02-10-10 Kasterlee (B) Feesttent Houtum 8:30-14:00, 28/38/45, Wielertoeristen Kasterlee
03-10-10 Chaam (NL) Ulicotenweg 48 08.00-11.00 25/45/65 http://www.mtbchaam.nl
03-10-10 Sint-Lenaarts (B) kantine FC Sint-Lenaarts, Dorpsstraat 08.00-10.30 15/28/35/45 WTC De Durvers
03-10-10 Essen (B) Brandweerkazerne, Kapelstraat 23, 08.00-10.30 25/45 MC Den Uil en Vriendenkring Brandweer Essen
03-10-10 Arendonk (B) FC Broekkant, Houwendijk 08.00-10.30 20/40 MTB Goe Bezig en FC Broekkant
03-10-10 Eersel (NL) Sporthal De Kraanvogel, Hoolstraat 34 08.00-10.00 35/55/75/100 Witrijttocht TWC De Contente http://www.contente.nl
09-10-10 Sint-Job-in-‘t-Goor (B) kantine KFC Sint-Job, Sportveldlaan 09.00-14.00 15(kids)/25/45 Sint-Jobse Pedaalridders
10-10-10 Sprundel (NL) Café De Drie Zwaantjens, Sint-Jansstraat 68 08.00-10.00, 25/45 TC Sprundel
10-10-10 Ulicoten (NL) Sportpark de Bremer, Bernardusstraat 19, 08.00-10.30, 17/30/50
10-10-10 Vosselaar (B) sporthal, Diepvenneke 43 08.00-11.00 27/40 WTC De Bokkespurters vzw
10-10-10 Halle-Zoersel (B) sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.00-11.00 15/25/45 Tripple Bikers MTB club
17-10-10 Bladel (NL) Grand Café Hotel De Tipmast 08.00-10.00 25/50/75 Kempische ATB Vereniging 26 inch http://www.atb26inch.nl
17-10-10 Kapellen (B) Sporthal KTA, Pastoor Vandenhoudtstraat 8 08.00-10.30 15/28/43 WTC Kapellen
17-10-10 Olen (B) Waterskiclub, Hoogbuul 53B 07.30-12.00 15/30/50 TAZ-bikers
17-10-10 Dessel (B) Witgoor Sportterreinen, Wouwerstraat 8.00-10.30 25/40 MDC De Campina http://www.mtbclubdecampina.be
17-10-10 Dongen (NL) De viersprong, Kanaalstraat 10 8.30-10.00 25/45/60, Kleppers Veldtoertocht TC De Kleppers http://www.tcdekleppers.nl
24-10-10 Wijnegem (B) Gemeentelijke Lagere School, Schoolstraat, hoek Kerkhofstraat 08.00-11.00 15/32/42 Wijnegem Bicycle Club http://www.wijnegembicycle.be
30-10-10 Merksplas (B) Gildelokaal, sportvelden Merksplas, Wijntuinstraat 08.30-14.00 17/26/32/42/50 Midweek Specials
31-10-10 Essen-Horendonk (B) Parochiecentrum Den Uil, Dreveneind 1 08.00-10.00 13/23/39 De Hoekse trappers
31-10-10 Hilvarenbeek (NL) Hispohal, J.F. Kennedylaan 1 08.30-10.00 25/45/60 Bikse Bos en Heidetocht RTC Hilvarenbeek http://www.rtch.nl


November

01-11-10 Weelde (B) kantine KSK Weelde, Baetenheide 07.30-10.30 15/35/50 WTC De rappe wielen
07-11-10 Roosendaal (NL) Café Huis ten Halve, Kruisstraat 60 08.30-10.00 25/45, Audax Klub Nederland home.wanadoo.nl/akn
07-11-10 Pulle-Zandhoven (B) Torenstraat 08.00-10.30 16/29/39/47 Zachtjes Aan Viersel
07-11-10 Hoogstraten (B) Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.30 20/30/40/50/60 Aardbeientocht KVC De lustige wielrijders
11-11-10 Oostmalle (B) CC De Notelaar, Lierselei 8 08.00-12.00 18/28/40 WTC De Tornadospurters
13-11-10 Bazel (B) Sporthal De Dulpop, Beekdam 2 09.00-14.00 15/30/45 MTB Bikefun Bazel
14-11-10 Luijksgestel (NL) De Drie Linden, Rijt 1 08.00-10.00 25/45 TWC De Grensrijders http://www.twcdegrensrijders.nl
14-11-10 Alphen (NL) Café Welkom, Stationstraat 57 08.00-10.30 25/45 WTV Alphen http://www.wtvalphen.nl
14-11-10 Burcht (B) De Wallen, Heirbaan 78 08.30-10.30 26/52 http://www.rondevanhetwaasland.be
14-11-10 Geel (B) Lissenvijver 10 08.00-10.30 25/35/45 http://www.powerman.be
14-11-10 Brecht (B) sporthal De Ring, Ambachtslaan 7 08.00-10.30 15/25/40 Sunshine trappers
20-11-10 en 21-11-10 Mol (B) Sunparks Kempense Meren,  P o s t elsesteenweg 100 8.30-13.00 30/50/70 Sunparks Mountainbike Weekend
21-11-10 Reusel (NL) Café De Klok, Turnhoutseweg 32 09.00-10.00 25/35/45 RWC Reusel http://www.rwcreusel.nl
21-11-10 Kalmthout (B) GITOK, Kapellensteenweg 112 08.00-10.30 30/45 Stephan Aerts Classic Antwerp ATB team / Scouts Heide
21-11-10 Zoersel (B) Sint-Elisabethschool, Zandstraat 39 08.00-10.30 15/30/45 KWB Zoersel Fingo Classic http://www.kwbzoersel.be
27-11-10 Sint-Job-in-‘t-Goor (B) Kantine Stadion KFC Sint-Job, Sportveldlaan 08.30-13.30 15/25/45 KFCMTB Sint-Job
28-11-10 Prinsenbeek (NL) Sporthal De Drie Linden, Heisprong 15 08.45-10.00 28/45 RTC Prinsenbeek http://www.rtcprinsenbeek.nl
28-11-10 Haasdonk (B) Ropstraat 08.30-10.30 30/51 http://www.rondevanhetwaasland.be
28-11-10 Zandhoven (B) petanquelokaal De Lindepet, Veldstraat 08.00-10.30 16/33/40 WTC Rap Terug http://users.telenet.be/wtcrapterug/
28-11-10 Nieuwmoer (B) FC Nieuwmoer, Essensteenweg 67 08.30-10.30 30/45 WTC Den Engel
28-11-10 Arendonk (B) 08.30-10.30 25/45 Veldtoertocht  P o s t elboershof WWT


December

05-12-10 Rucphen (NL) Sportcentrum De Vijfsprong, Kozijnenhoek 21 09.00-10.00 25/40 Giel Lambregtstocht FC Brabantia
05-12-10 Brecht (B) garage Felix, Heiken 66 08.00-11.00 15/30 en 08.00-10.00 45/60 Rondom Brecht WTC De Stoempers http://www.stoempers.be
12-12-10 Essen (B) Heuvelhal, Kapelstraat 7 08.30-10.30 15/25/45 WTC De Pomp
12-12-10 Beerse (B) GC Heilaar, Heilaarstraat 35 08.00-10.30 15/25/46 Wielerclub Beerse
12-12-10 Wouw (NL), Café Zalen Donkenhof, Roosendaalsestraat 61 08.30 - 10.00, 20/37/48/60, RTC De Molenrijders http://www.de-molenrijders.nl
12-12-10 Budel (NL) Sporthal De Schulp, Sportlaan 1 08.30-10.00 25/32/42 Rondje Cranendonck TWC De Zwoegers http://www.dezwoegers.tk
17-12-10 Stabroek (B) Café De Papegaai, Dorpsstraat 32 19.00-20.30 4e Bike Nightride Café De Papegaai Bike Team http://www.cracra.be
19-12-10 Oosterhout (NL) Clubhuis DJR Bredaseweg 119 25/45 Warande Veldtoertocht Toerclub De Jonge Renner http://www.dejongerenner.nl
19-12-10 Ossendrecht (NL) De Blauwe Pauw, Volksabdij OLV Ter Duinen, Onze Lieve Vrouw ter Duinenlaan 199 08.00-10.30 25/40 WTC Woensdrecht
19-12-10 Sint-Jozef-Rijkevorsel (B) Sporthal Kuiperij, Kerkdreef 61 08.30-10.30 17/31/43 Gammelse Wielervrienden http://www.degammelsewielervrienden.be
26-12-10 Poppel (B) Kantine FC Poppel, Steenweg op Baarle, 08.00-10.30, 30/45 FC Poppel
26-12-10 Poederlee (B) 08.00-10.30 25/45 De Heggestoempers http://www.heggestoempers.be
26-12-10 Westmalle (B) Sporthal, Berckhovenstraat 23 08.30-11.00 15/25/45 KWB fietsclub Westmalle
31-12-10 Beerse (B) Kantine KFC Lentezon, Stadionlaan 08.30-11.00 18/25/35/45 Beerse Wielertoeristen http://www.wtbeerse.be
31-12-10 Retie (B) 08.30-11.00 27/38/43 De Blauwtrappers
31-12-10 Sint-Job-in-'t-Goor (B) Camping De Groene Linden, Schotensteenweg 64 08.30-11.00 12/27/37/45 WTC Sas 4


Januari

02-01-11 Luijksgestel (NL) De Drie Linden, Rijt 1 08.00-10.00 25/45 TWC De Grensrijders http://www.twcdegrensrijders.nl
02-01-11 Meerhout (B) Kattenstadion, Sportlaan 1 07.30-10.30 25/35/45 Geelse Wielertoeristen
02-01-11 Oostmalle (B) Sporthal Agora, Herentalsebaan 54 08.00-10.30 18/25/45 De Lustige Trappers Oostmalle
08-01-11 Schilde (B) De Wip, Kasteeldreef 08.00-12.30 13/34/46 wielerclub De Spildoren
09-01-11 Hoogstraten-Wortel (B) parochiezaal, Poeleinde 2 08.00-10.30 18/25/45 WTC De Zwaantjes
09-01-11 Axel (NL) Café Cambrinus, Markt 12 30/40/50 09.00-11.00 TC Axel
16-01-11 Etten-Leur (NL) Café Hof van Holland, van Bergenplein 41, 8.30-10.00, 25/45, TWV De Turfrijders http://www.turfrijders.nl
16-01-11 Goirle (NL) Wijkcentrum De Deel, Frankische Driehoek 3, 08.30-10.00, 35/45/60, Rabobank Veldtoertocht WTC de Hellen http://www.wtcdehellen.nl/
16-01-11 Halle-Zoersel (B) Sportcentrum Den Bremberg, Lotelinglaan 08.30-11.00 15/25/45 WTC De Trappers Sint-Antonius
23-01-11 Wechelderzande (B) Kantine FC De Vrede, Voelbalstraat 08.00-10.30 22/33/42 MTB club Liever Bergaf
25/40 WTC Heidevrienden
30-01-11 Brasschaat (B) GIB, Door Verstraetelei 50 08.30-10.30 15/30/43 WTC 76 http://www.tc76.be


Februari

06-02-11 Eersel (NL) Sporthal De Kraanvogel, Hoolstraat 34 08.30-10.30 25/40/55 Witrijttocht TWC De Contente http://www.contente.nl
06-02-11 Hoogstraten (B) Klein Seminarie, Vrijheid 234 08.00-10.00 17/26/43 Hoogstraatse WielerToeristen vzw http://www.hwt.be
10.00 u, 45 KM 9.00-10.30 u, 25 KM 9.00-11.00 u, €3,- kinderen, €6,- volwassen, http://www.teamoosterhout.nl
13-02-11 Turnhout (B) Sporthal KTA, Hertoginstraat 2, 08.00-10.00 15/25/40 KAWS http://www.fietsclub-kaws.be
13-02-11 Wuustwezel (B) School Berkenbeek, Nieuwmoersesteenweg 113 B 08.00-10.30 27/43 School Berkenbeek
20-02-11 Kalmthout-Achterbroek (B) Sporthal, Brasschaatsesteenweg 35 07.30-10.30 15/25/32/40 Landelijke Gilde Achterbroek/ WTC Achter d'Hei
20-02-11 Lichtaart (B) 08.00-10.30 25/36/48 MTB Team De Jachthoorn
20-02-11 Schilde (B) Voetbalkantine, Rozenhoek 08.00-10.00 15/28/40 Blijf Jong Schilde http://users.telenet.be/blijfjongschilde
27-02-11 Essen-Wildert (B) Café Volksvriend, St.-Jansstraat 84 08.00-11.00 17/25/42 WTC 't Pedalleke